Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
4 dec 8:30 SCH'44 JO10-3 Breukelen FC JO10-1
4 dec 8:30 UVV MO10-1 SCH'44 JO10-4
4 dec 8:30 DHSC JO9-1 SCH'44 JO9-1
4 dec 8:30 SCH'44 JO8-1 Montfoort S.V.'19 JO8-1
4 dec 8:30 Maarssen JO8-6 SCH'44 JO8-2
4 dec 8:45 SCH'44 Talentjes SCH'44 Talentjes Sinterklaasochtend
4 dec 9:00 SCH'44 JO14-2 Kockengen JO14-1
4 dec 9:00 SCH'44 JO13-2 Maarssen JO13-5
4 dec 9:30 Athloi 1 Athloi 2
4 dec 9:30 Athloi atletiek Athloi Atletiek 1
4 dec 9:40 SCH'44 JO11-2 VVIJ JO11-3
4 dec 9:40 SCH'44 JO10-1 Candia '66 JO10-1
4 dec 9:45 PVCV JO10-4 SCH'44 JO10-2
4 dec 10:00 IJFC JO19-2 SCH'44 JO19-2
4 dec 10:20 Meern De JO9-5 SCH'44 JO9-2
4 dec 10:30 SCH'44 JO14-1 Meern De JO14-2
4 dec 10:35 SCH'44 JO15-2 SVM JO15-1
4 dec 11:00 EDO (U) 8 SCH'44 8
4 dec 11:00 SCH'44 JO12-2 Nieuw Utrecht SV JO12-1
4 dec 11:00 SCH'44 JO12-3 PVCV JO12-7
4 dec 11:20 DESTO JO11-2 SCH'44 JO11-1
4 dec 11:30 Maarssen JO16-2 SCH'44 JO16-1
4 dec 11:30 Montfoort S.V.'19 JO12-1 SCH'44 JO12-1
4 dec 11:30 Spakenburg MO15-1 SCH'44 MO15-1
4 dec 12:10 SCH'44 MO17-2 Kampong MO17-1
4 dec 12:30 SCH'44 1 SV Aarlanderveen 1
4 dec 12:30 SCH'44 JO19-1 Houten JO19-1
4 dec 12:30 Muiderberg sc. JO18-1 SCH'44 JO18-1
4 dec 12:30 Maarssen JO17-3 SCH'44 JO17-2
4 dec 12:45 SCH'44 6 VIOD 2
4 dec 14:30 SCH'44 JO19-3 DESTO JO19-3
5 dec 11:00 SCH'44 2 (zon) Nieuw Utrecht SV 4 (zon)
5 dec 11:00 SCH'44 4 (zon) FC Driebergen 2 (zon)
5 dec 14:00 SCH'44 JO16-1 SCH'44 Trainen
5 dec 15:30 SCH'44 35+ (zon) SCH'44 Trainen
6 dec 19:00 SCH'44 JO16-1 sportlust 46 JO16-1
11 dec 8:30 Meern De JO10-6 SCH'44 JO10-3
11 dec 8:30 SCH'44 JO9-2 DESTO JO9-4
11 dec 8:30 PVC JO8-1 SCH'44 JO8-1
11 dec 8:30 SCH'44 JO8-2 PVCV JO8-4
11 dec 8:45 SCH'44 Talentjes SCH'44 Talentjes Eredivisie
11 dec 9:00 SCH'44 JO13-1 PVCV JO13-4
11 dec 9:00 Breukelen FC JO11-2 SCH'44 JO11-2
11 dec 9:25 SCH'44 JO11-1 PVCV JO11-3
11 dec 9:40 SCH'44 JO10-2 DESTO JO10-3
11 dec 9:40 SCH'44 JO9-1 Houten JO9-1
11 dec 9:45 UVV JO10-2 SCH'44 JO10-1
11 dec 10:00 UVV JO14-3 SCH'44 JO14-2
11 dec 10:00 DESTO JO12-2 SCH'44 JO12-2
11 dec 10:00 SV Overvecht/De Dreef JO12-2 SCH'44 JO12-3
11 dec 10:00 SCH'44 MO15-1 Hooglanderveen MO15-1
11 dec 10:15 Zwaluwen Utrecht '11 JO16-1 SCH'44 JO16-1
11 dec 10:30 SCH'44 JO17-2 Odijk JO17-1
11 dec 10:30 DWSM JO15-1 SCH'44 JO15-2
11 dec 10:30 EDO (U) VR2 SCH'44 VR1
11 dec 10:50 SCH'44 JO10-4 Bilt De FC JO10-5
11 dec 11:00 Lopik 2 SCH'44 3
11 dec 11:00 SCH'44 JO14-1 Geinoord Nieuwegein JO14-1
11 dec 11:00 SCH'44 JO12-1 GVVV JO12-1
11 dec 11:30 VVJ 2 SCH'44 6
11 dec 12:00 Soccer Boys 2 SCH'44 2
11 dec 12:00 VVJ 5 SCH'44 7
11 dec 12:00 SCH'44 VR2 Elinkwijk VR1
11 dec 12:15 SCH'44 8 Vecht de 2
11 dec 12:30 FC Hyenas 3 SCH'44 5
11 dec 12:30 SCH'44 JO18-1 Buitenboys sc. JO18-3
11 dec 12:45 Sporting '70 JO19-4 SCH'44 JO19-3
11 dec 13:00 Kampong JO15-2 SCH'44 JO15-1
11 dec 13:00 JSV Nieuwegein MO17-1 SCH'44 MO17-2
11 dec 14:00 Montfoort S.V.'19 JO19-2 SCH'44 JO19-1
11 dec 14:00 SCH'44 MO17-1 CSW MO17-1
11 dec 14:30 Siveo '60 1 SCH'44 1
11 dec 14:30 SCH'44 JO19-2 UVV JO19-1
12 dec 11:00 VVIJ 5 (zon) SCH'44 4 (zon)
12 dec 14:00 SCH'44 JO16-1 SCH'44 Trainen
12 dec 15:30 SCH'44 35+ (zon) SCH'44 Trainen
18 dec 8:30 Montfoort S.V.'19 JO11-2 SCH'44 JO11-2
18 dec 8:45 SCH'44 Talentjes SCH'44 Talentjes Eredivisie
18 dec 9:00 SCH'44 JO9-2 PVCV JO9-6
18 dec 9:30 Montfoort S.V.'19 JO10-1 SCH'44 JO10-1
18 dec 10:00 Maarssen JO12-2 SCH'44 JO12-3
18 dec 10:00 SCH'44 JO9-2 PVCV JO9-6
18 dec 10:00 Maarssen JO8-5 SCH'44 JO8-2
18 dec 10:00 SCH'44 MO15-1 Victoria MO15-1
18 dec 10:30 Zuidvogels HSV De JO17-3 SCH'44 JO17-2
18 dec 10:45 Hercules MO17-1 SCH'44 MO17-2
18 dec 11:00 SCH'44 JO14-1 DHSC JO14-1
18 dec 12:00 OSM '75 11 SCH'44 8
19 dec 11:00 SCH'44 2 (zon) Rivierwijkers 5 (zon)
19 dec 14:00 SCH'44 JO16-1 SCH'44 Trainen
19 dec 15:30 SCH'44 35+ (zon) SCH'44 Trainen
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!