Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

5e klasse 25

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 11:00 DHSC 6 Vreeswijk 3
29 jan 11:30 Faja Lobi KDS 4 Meern De 7
29 jan 11:30 PVC 2 Lopik 3
29 jan 13:30 SCH'44 5 Hercules 7
29 jan 14:30 Bilt De FC 4 IJFC 6
29 jan 14:30 Brederodes 4 FC Hyenas 3
5 feb 12:00 DHSC 6 Faja Lobi KDS 4
5 feb 13:30 IJFC 6 Brederodes 4
5 feb 13:30 Vreeswijk 3 Bilt De FC 4
5 feb 14:30 Lopik 3 SCH'44 5
5 feb 14:45 Hercules 7 PVC 2
5 feb 16:00 Meern De 7 FC Hyenas 3
12 feb 11:30 Faja Lobi KDS 4 Vreeswijk 3
12 feb 12:30 FC Hyenas 3 Hercules 7
12 feb 14:00 PVC 2 IJFC 6
12 feb 14:30 SCH'44 5 DHSC 6
12 feb 15:00 Bilt De FC 4 Lopik 3
12 feb 16:00 Brederodes 4 Meern De 7
19 feb 10:00 DHSC 6 FC Hyenas 3
19 feb 14:00 IJFC 6 Hercules 7
19 feb 14:30 Lopik 3 Faja Lobi KDS 4
19 feb 14:45 Meern De 7 Vreeswijk 3
19 feb 15:00 SCH'44 5 PVC 2
5 mrt 11:30 Faja Lobi KDS 4 PVC 2
5 mrt 15:00 SCH'44 5 IJFC 6
12 mrt 11:30 Faja Lobi KDS 4 Hercules 7
12 mrt 12:30 FC Hyenas 3 IJFC 6
12 mrt 14:00 PVC 2 Meern De 7
12 mrt 14:30 SCH'44 5 Vreeswijk 3
12 mrt 14:30 Brederodes 4 Lopik 3
12 mrt 15:00 Bilt De FC 4 DHSC 6
19 mrt 12:30 FC Hyenas 3 Brederodes 4
19 mrt 13:40 Meern De 7 Faja Lobi KDS 4
19 mrt 13:45 IJFC 6 Bilt De FC 4
19 mrt 14:30 Lopik 3 PVC 2
19 mrt 15:30 Vreeswijk 3 DHSC 6
19 mrt 16:00 Hercules 7 SCH'44 5
26 mrt 11:30 Faja Lobi KDS 4 Brederodes 4
26 mrt 12:00 DHSC 6 Hercules 7
26 mrt 14:00 PVC 2 SCH'44 5
26 mrt 14:30 Lopik 3 IJFC 6
26 mrt 15:00 Bilt De FC 4 FC Hyenas 3
26 mrt 15:30 Vreeswijk 3 Meern De 7
2 apr 12:00 SCH'44 5 Faja Lobi KDS 4
2 apr 12:30 FC Hyenas 3 PVC 2
2 apr 12:30 IJFC 6 Vreeswijk 3
2 apr 13:40 Meern De 7 DHSC 6
2 apr 14:30 Brederodes 4 Bilt De FC 4
2 apr 16:00 Hercules 7 Lopik 3
9 apr 11:30 Faja Lobi KDS 4 Lopik 3
9 apr 13:30 DHSC 6 IJFC 6
9 apr 13:40 Meern De 7 Hercules 7
9 apr 14:00 PVC 2 Bilt De FC 4
9 apr 15:00 SCH'44 5 Brederodes 4
9 apr 15:30 Vreeswijk 3 FC Hyenas 3
23 apr 12:30 FC Hyenas 3 Faja Lobi KDS 4
23 apr 12:30 IJFC 6 SCH'44 5
23 apr 14:30 Brederodes 4 PVC 2
23 apr 14:30 Lopik 3 DHSC 6
23 apr 15:00 Bilt De FC 4 Meern De 7
23 apr 16:00 Hercules 7 Vreeswijk 3
30 apr 11:30 Faja Lobi KDS 4 FC Hyenas 3
14 mei 11:30 Faja Lobi KDS 4 Bilt De FC 4
14 mei 13:40 Meern De 7 Lopik 3
14 mei 14:00 DHSC 6 Brederodes 4
14 mei 15:00 SCH'44 5 FC Hyenas 3
14 mei 15:30 Vreeswijk 3 PVC 2
14 mei 16:00 Hercules 7 IJFC 6
21 mei 12:30 FC Hyenas 3 DHSC 6
21 mei 12:30 IJFC 6 Meern De 7
21 mei 14:00 PVC 2 Faja Lobi KDS 4
21 mei 14:30 Brederodes 4 Hercules 7
21 mei 14:30 Lopik 3 Vreeswijk 3
21 mei 15:00 Bilt De FC 4 SCH'44 5
28 mei 12:00 IJFC 6 Faja Lobi KDS 4
28 mei 12:45 Meern De 7 SCH'44 5
28 mei 13:00 DHSC 6 PVC 2
28 mei 13:00 Vreeswijk 3 Brederodes 4
28 mei 13:30 Hercules 7 Bilt De FC 4
28 mei 14:30 Lopik 3 FC Hyenas 3
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!