Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Concept Indeling 2021-2022

Onderstaand de voorlopige indeling voor seizoen 2021-2022.
Let op: Het is een concept indeling! Houd rekening dat er nog wijzigingen kunnen plaatsvinden.

O19-1 O19-2 O19-3
Uijtewaal, Jelle Koomen, Jelle Nap, Wessel
Arkel, Gregory van Putte, Ramon van der Immerzeel, Daan
Koot, Nils Veenhof, Olav Blankenstein, Niek
Boot, Boris Meijerink, Quinn Agthoven, Ralf van
Hemrica, Ruben Immerzeel, Bram Quint, Koen
Groot, Robin de Bakkioui el Hadj, Ouassim Rosbag, Kanter
Bosch, Daan van den Koet, Demi Hester, Sietse
Deugd, Milan de Wesseling, Daan Jannick Hartsema, Guido
Damen, Rens Bruijn, Sander de Volkering, Chris
Jong, Sem de Lang, Max de Zuilen, Tim van
Asch, Julian van Jong, Jelte de Kuijk, Mike van
Ebskamp, Thijs Sorgedrager, Jetze Verroen, Sven
Overbeek, Daan van Weide, Koen van der  
Haar, Thomas ter Eck, Milan van  
     
     

 

O18-1
Ridder, Tijs de
Nguyen, Phi Lang
Baas, Storm
Dokter, Dorus
Algra, Sam
Buckers, Mick
Wit, Vin de
Schouten, Donny
Kreeft, Hans
Uijtewaal, Sil
Versteeg, Jesper
Van Vliet, Jens
Van Vliet, Bram
Kastelein, Mathijs
Bakkioui el Hadj, Issam
Rietveld,Sepp
Binsbergen, Seppe van
Perdon, Timon
Boeijen, Emiel van

 

O17-1 O17-2
Schaik, Stan van Derks, Jens
Eikelenboom, Kevin Biezen, Damian van der stop per 31-12
Horst, Timo ter Vlooswijk, Victor
Bosch, Bart van den Storm, Jorrit
Mulder, Luca Dijk, Simon van
Hijkoop, Dani Floor, Lars
Jonge, Ruud de Smeding, Tycho
Miltenburg, Bart Smit, Melle
Gijsbertsen, Aron Gabriéls, Guus
Linden, Gijs ter Maijs, Kees
Vallen, Quint Eichberger, David
Lansink, Stijn Zwieten, Thijs van
Dijkstra, Jesse Krisman, Stefan
Rijk, Wessel de Santen, Brian van
Tienhooven, Owen Lek, Rocco van der
Kuijk, Danny van Huijsdens, Thomas
Rosbag, Gijs Kaper, Tijmen
  Peters, Sjors
  Bruijn, Jochem de
   
  Pasterkamp, Daan

 

O16-1  
Looman, Mike  
Kimkes, Bas  
Ven, Misha van der  
Besouw, Rowan van  
Koet, Dennis  
Wijman, Kjeld  
Roos, Boris  
Logt, Jack van der  
Jong, Tijn de  
With, Jesse de  
Vreeswijk, Mats  
Reinders, Tycho  
Bom, Kas  
Wit, Dean de  
Dix, Mondo  

 

O15-1 O15-2
Koppenhol, Valentijn Loon, Okke van
Schijndel, Liam van Deelen, Roemer
Schopman, Lars Wit, Tijn de
Peek, Levi Uding, Roel
Hende, Sven van den Dijk, Jesper van
Kalkhoven, Max Hoornstra, Menno
Schaik, Tijn van Vliet, Tijn van
Kok, Thijs Vliet, Cas van
Vlooswijk, Leonard Hoog, Rens van 't
Hertog, Floris den Post, Stan
Derks, Naut Bulk, Joost
Groot, Milan de Vernooij, Ids
Gijsbertsen, Levi Hendrikse, Lucas
Burggraaf, Leonel Noort, Thijs van
Roelofs, Yanick Durieux, Tijn
Poot, Jelle Rooijen, Nils van
  Ockhuijsen, Roan 

 

O14-1 O14-2
Girrel, Nick Deursen, Niels van
Quak, Robin Bos, Luca
Nieuwhoff, Luuk Loon, Pelle van
Alberts, Menno Hoog, Cas van 't
Bremer, Thys Gottlieb, Matthias
Meijerink, Mees Hoevenaars, Joris
Wanders, Camiel Blonk, Jonas
Barendse, Tristan Peters, Koen
Muiswinkel, Chiel van Zijl, Pepijn van
Voogd, Faas Pot, Biko
Bilt, Anne van de Stel, Laurens
Geffen, Emma van Bossenbroek, Kjelt
Middelweerd, Maarten Schaik, Lukas van
Laros, Milan Grey, Noah
Kuiters, Paul Derks, Sietse
  Amaral Vunja, Giovanni

 

O13-1 O13-2
Baas Noah Dix, Sien
Hester Jinne Constant Tristan
Jong de Tim Gool v Quinn
Kers Jorn Graaff de Turin
Lierop Sem v. Harten v Nick
Logt v.d. Neal Hoek, Timo
Mortel v.d. Stan Kwakkenbos Milan
Renden Bo Rooyen v Bink
Stoof Gijs Versteeg Twan
Woudenberg v. Julian Vlug Finn
Lit v.d. Daan Wit de Wes
Zelm, Rens van With de Melvin
Kok, Ivar De Ridder, Jens
Hollenberg, Gijs Schuurman, Finn
  Baas, Bickel
  Nibbering, Lucas alleen trainen

 

O12-1 O12-2 O12-3
Berg v.d. Ties Bom Sem AbdeselamHamed  Hatim
Brouwer Lars Bruinsma Tobias Bosch v.d. Danilo
Eck v. Storm Deursen v. Jelle Calis Luuk
Hoogland Chiel Dijkhof Tomas Dam v. Dean
Huis in 'T Veld Jordy Horst ter Sep Nolte Jan
Kuiters Mark Kippersluis v. Tijn Oostendorp Evelien
Schouten Jack Lindenkamp Jacob Stel Robijn
Schwarze Luc Oostveen Milan Vlaar Casper
Vleemink Coen Post Guido Bos, Julian
Voogd Scato Steenbergen Thijs Nikolic Luka
Smits Thijme    

 

JO11-1 JO11-2
Beeker Julian Bock de Lucas
Bouhuijzen Luuk Bulterman Keano
Hollenberg Faas Gresnigt Mick
Kleene Romain Jong de Jort
Koning Fedde Leeuwen v. Aaron
Lokhorst Sem Leeuwen v. Cas
Maijs Raf Mackloet Senn
Peek Vinn Middelweerd Boris
Schaik v. Joey Versteeg Tim
Zijl v. Thomas Vis Kai
  Zijl v. Robin

 

JO10-1 JO10-2 JO10-3 JO10-4
Berg v.d. Joep Bosch vd Jorn Boer den Mick Does vd Dex
Calis Tom Brenk v Thomas Glissenaar Chris Knijff Pien
Duijvenbode  v David Broekhuizen Quinten Graaskamp Xavi Nieuwenhuizen Tijme
Kippersluis v. Floor Bruin de Lucca Lek vd Wessel Pouw Fleur
Kok Marijn Gerritsen Thim Oostveen Collin  Pouw Suze
Pot Jesse Martina Gymani Sprong Nicolai Wolf Reinier
Rietveld Lex Nieuwburg Roof Voorst v Seb Lekkerkerk Tein
With de Bjorn Woudenberg v. Milo Wesseling Pepijn Gottlieb, Silvijn
  Wit de Mik   Heesen, Kaylee

 

JO9-1 JO9-2
Bancsi Iwan Broekhuizen Keano
Blom  Jesse Kleene Camille
Bouhuijzen Sven Koolwijk Ivan
Dam v Jayson Leeuwen v Guus
Donk v Sem Rooijen v Roël
Gelling  Hugo Steenbergen  Sven
Hoedemans  Chris Van Eck Rens
Schuilenburg Just Voogt  Mats
Windt  Siebe Elin Schuijlenburg
  Voer de Lex

 

JO8-1 JO8-2
Hagos Tzgabrhan Ogbazgi Kees Kuijpers
Bauke Landzaat Jort Miltenburg
Sven Ording Knol, Cas
Jay Verweij Berend Kouwenhoven
Casper de Gier Rik van Brenk
Rowan Roelofs Vik van Kuijk
Verdugt, Bas Olivier van Werven
Tetelepta, Isai  Steenbergen, Justin
   

 

 

VR1  VR2
Dijkhof, Manon Suister, Joyce
Schoenaker, Noa Bosch, Jolanda van den
Biezen, Cheyenne van der Boot, Janine
Koning, Donna de Asperen, Priscilla
Linden, Eva van der Schaik, Renske van
Landman, Geke Wirtz, Lara
Anda, Kiani Wit, Layla de
Hochstenbach, Inge Borger, Eva
Jong, Nynke de Walderveen, Iris van
Schaik, Britt van Boot, Isabel
Hijkoop, Eline Haaren, Nina van
Faasen, Didi Haaren, Marieke van
Martina, Alessandra Vreeswijk, Indy
Kant, Mirjam Linden, Demi van de
Broeshart, Robin Linden, Lotte van de
Wingelaar, Ivora Peer, Anne van
  Nap-van Rosmalen, Mariska
  Beek ,Janine van
   

 

MO17-1 MO17-2
Vilsteren, Nana van Faber, Nika
Kreeft, Rosa Poya, Honai
Koot, Rinke Poya, Wonna
Kikkert, Ilse Deelen, Zöe
Veen, Kiki ter Lancee, Nindy
Pot, Carmen Dijk, Thiska van
Leeuwen, Manoah van Beckeringh, Keete
Seure, Femke Oosterlaar, Noa
Hendrikse, Kim Versteeg, Babet
Meijerink, Fleur Vliet, Mette van
With, Sanne de Eck, Maud van
Linden, Nikki ter Vergnes, Kaat
Wingelaar, Ivannah Laan,  Delania van der
Wingelaar, Indiana  
Sloos, Michelle  

 

MO15-1
Weerdenburg, Saskia van
Schaik, Emily van
Rietschoten, Anne Mare van
Buckers, Rosa
Reinders, Tamar
Kok, Jasmijn
Saavedra Duque, Kiara
Leeuwen, Ruchama van
Vermeer, Charlize
Lansink, Else
Zevenhuizen, Jitske
Dinteren, Jill van
Eck, Guusje van
Rijk, Fenna de
 

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!