Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

6e klasse 31

Datum Tijd Thuis Uit Info
29 jan 10:00 DHSC 9 Elinkwijk 3
29 jan 11:00 Faja Lobi KDS 5 VSC 12
29 jan 11:00 Odin 9 Eminent Boys 2
29 jan 12:00 Meern De 10 VVJ 5
29 jan 12:30 HMS 3 EDO (U) 10
29 jan 14:00 SCH'44 7 OSM '75 9
5 feb 10:00 VSC 12 DHSC 9
5 feb 12:00 VVJ 5 HMS 3
5 feb 12:30 Eminent Boys 2 EDO (U) 10
5 feb 14:00 Elinkwijk 3 Faja Lobi KDS 5
5 feb 14:30 OSM '75 9 Meern De 10
5 feb 15:00 SCH'44 7 Odin 9
12 feb 11:00 Faja Lobi KDS 5 VVJ 5
12 feb 11:15 HMS 3 Eminent Boys 2
12 feb 13:00 Odin 9 OSM '75 9
12 feb 13:50 Meern De 10 VSC 12
12 feb 14:30 EDO (U) 10 Elinkwijk 3
19 feb 11:00 VSC 12 Odin 9
19 feb 12:30 Eminent Boys 2 HMS 3
19 feb 13:00 Meern De 10 OSM '75 9
19 feb 14:45 VVJ 5 SCH'44 7
5 mrt 12:30 Eminent Boys 2 OSM '75 9
5 mrt 13:30 DHSC 9 SCH'44 7
5 mrt 14:00 VVJ 5 Elinkwijk 3
5 mrt 14:30 EDO (U) 10 Meern De 10
12 mrt 11:00 Faja Lobi KDS 5 Eminent Boys 2
12 mrt 11:15 HMS 3 VSC 12
12 mrt 13:00 Meern De 10 SCH'44 7
12 mrt 13:00 Odin 9 Elinkwijk 3
12 mrt 13:30 DHSC 9 OSM '75 9
12 mrt 15:00 EDO (U) 10 VVJ 5
19 mrt 11:00 VSC 12 Faja Lobi KDS 5
19 mrt 12:00 VVJ 5 Meern De 10
19 mrt 12:30 Eminent Boys 2 Odin 9
19 mrt 13:30 OSM '75 9 SCH'44 7
19 mrt 14:00 Elinkwijk 3 DHSC 9
19 mrt 14:30 EDO (U) 10 HMS 3
26 mrt 11:00 Faja Lobi KDS 5 DHSC 9
26 mrt 11:00 VSC 12 VVJ 5
26 mrt 13:00 Meern De 10 EDO (U) 10
26 mrt 14:30 OSM '75 9 Eminent Boys 2
26 mrt 17:00 SCH'44 7 Elinkwijk 3
26 mrt 17:00 Odin 9 HMS 3
2 apr 12:30 Eminent Boys 2 SCH'44 7
2 apr 12:30 HMS 3 Meern De 10
2 apr 13:30 DHSC 9 Odin 9
2 apr 14:00 Elinkwijk 3 VSC 12
2 apr 14:00 VVJ 5 OSM '75 9
2 apr 14:30 EDO (U) 10 Faja Lobi KDS 5
9 apr 11:00 Faja Lobi KDS 5 Meern De 10
9 apr 12:15 OSM '75 9 EDO (U) 10
9 apr 12:30 Eminent Boys 2 Elinkwijk 3
9 apr 13:30 DHSC 9 HMS 3
9 apr 15:00 Odin 9 VSC 12
9 apr 17:00 SCH'44 7 VVJ 5
23 apr 10:30 EDO (U) 10 Odin 9
23 apr 11:00 VSC 12 SCH'44 7
23 apr 12:30 HMS 3 Faja Lobi KDS 5
23 apr 13:00 Meern De 10 Eminent Boys 2
23 apr 14:00 Elinkwijk 3 OSM '75 9
23 apr 14:00 VVJ 5 DHSC 9
30 apr 12:30 HMS 3 DHSC 9
30 apr 17:00 SCH'44 7 Eminent Boys 2
7 mei 14:00 DHSC 9 Eminent Boys 2
14 mei 11:00 Odin 9 Meern De 10
14 mei 12:30 Eminent Boys 2 VSC 12
14 mei 14:00 Elinkwijk 3 VVJ 5
14 mei 16:00 DHSC 9 EDO (U) 10
14 mei 16:00 OSM '75 9 Faja Lobi KDS 5
14 mei 17:00 SCH'44 7 HMS 3
21 mei 11:00 Faja Lobi KDS 5 Odin 9
21 mei 11:00 VSC 12 OSM '75 9
21 mei 12:30 HMS 3 Elinkwijk 3
21 mei 13:00 Meern De 10 DHSC 9
21 mei 14:00 VVJ 5 Eminent Boys 2
21 mei 14:30 EDO (U) 10 SCH'44 7
28 mei 10:15 VSC 12 EDO (U) 10
28 mei 10:30 OSM '75 9 HMS 3
28 mei 12:00 VVJ 5 Odin 9
28 mei 12:30 Eminent Boys 2 DHSC 9
28 mei 14:00 Elinkwijk 3 Meern De 10
28 mei 14:30 SCH'44 7 Faja Lobi KDS 5
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!