Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Contact

SCH'44
Sportpark Bijleveld
Sportlaan 1
3481JD Harmelen
Tel. 0348-442342
info@sch44.nl

Ga voor contact met een betreffend team naar de teampagina en selecteer "Contact".


Wedstrijdsecretariaat Jeugd
Monique & Olaf de Langen
wedstrijdsecretariaat@sch44.nl

Ledenadministratie
Nelly van Wiggen
ledenadministratie@sch44.nl

Bestuur
bestuur@sch44.nl

Jeugdcommissie
jeugdcommissie@sch44.nl

Damescommissie
dames@sch44.nl

Vertrouwenscommissie (VOG)
vertrouwenscommissie@sch44.nl
Talentjes 
Robin Egberts (Coördinator)
talentjes@sch44.nl

Toernooicommissie
toernooicommissie@sch44.nl

Zaalvoetbal
zaalvoetbal@sch44.nl

Technische Commissie
tc@sch44.nl

Sponsorcommissie
Algehele Sponsoring

sponsorcommissie@sch44.nl



Club van 100

clubvan100@sch44.nl
 

 

 


 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!