Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

2e klasse B

Datum Tijd Thuis Uit Info
5 feb 11:30 FC Oudewater 2 RVVH 3
5 feb 12:00 Nieuwkoop 2 Zwervers, IJVV de 2
5 feb 12:00 VVOR 2 ARC 3
5 feb 12:30 SCH'44 2 Nieuwerkerk 2
5 feb 12:45 Alexandria'66 2 Soccer Boys 2
5 feb 12:45 Jodan Boys, de 3 Be Fair 2
12 feb 11:15 Be Fair 2 Nieuwkoop 2
12 feb 11:30 Nieuwerkerk 2 Jodan Boys, de 3
12 feb 11:30 Zwervers, IJVV de 2 SCH'44 2
12 feb 12:00 Soccer Boys 2 VVOR 2
12 feb 14:15 ARC 3 FC Oudewater 2
12 feb 14:30 RVVH 3 Alexandria'66 2
19 feb 11:30 FC Oudewater 2 Be Fair 2
19 feb 12:00 Nieuwkoop 2 Soccer Boys 2
19 feb 12:00 VVOR 2 Zwervers, IJVV de 2
19 feb 12:15 SCH'44 2 ARC 3
19 feb 13:00 Alexandria'66 2 Nieuwerkerk 2
19 feb 14:30 Jodan Boys, de 3 RVVH 3
12 mrt 11:00 Be Fair 2 SCH'44 2
12 mrt 11:30 Nieuwerkerk 2 Nieuwkoop 2
12 mrt 11:30 Zwervers, IJVV de 2 Alexandria'66 2
12 mrt 12:00 Soccer Boys 2 FC Oudewater 2
12 mrt 14:15 ARC 3 Jodan Boys, de 3
12 mrt 14:30 RVVH 3 VVOR 2
19 mrt 11:30 FC Oudewater 2 Zwervers, IJVV de 2
19 mrt 12:00 VVOR 2 Nieuwerkerk 2
19 mrt 12:15 SCH'44 2 Nieuwkoop 2
19 mrt 13:00 Alexandria'66 2 Be Fair 2
19 mrt 14:30 Jodan Boys, de 3 Soccer Boys 2
19 mrt 14:30 RVVH 3 ARC 3
26 mrt 11:30 Nieuwerkerk 2 RVVH 3
26 mrt 11:30 Zwervers, IJVV de 2 ARC 3
26 mrt 12:00 Nieuwkoop 2 Alexandria'66 2
26 mrt 12:00 Soccer Boys 2 Be Fair 2
26 mrt 12:15 SCH'44 2 FC Oudewater 2
26 mrt 14:30 Jodan Boys, de 3 VVOR 2
2 apr 11:00 Be Fair 2 Zwervers, IJVV de 2
2 apr 11:30 FC Oudewater 2 Nieuwkoop 2
2 apr 12:00 VVOR 2 SCH'44 2
2 apr 13:00 Alexandria'66 2 Jodan Boys, de 3
2 apr 14:15 ARC 3 Nieuwerkerk 2
2 apr 14:30 RVVH 3 Soccer Boys 2
9 apr 11:00 Be Fair 2 ARC 3
9 apr 11:30 FC Oudewater 2 Alexandria'66 2
9 apr 11:30 Zwervers, IJVV de 2 Jodan Boys, de 3
9 apr 12:00 Nieuwkoop 2 VVOR 2
9 apr 12:00 Soccer Boys 2 Nieuwerkerk 2
9 apr 12:15 SCH'44 2 RVVH 3
23 apr 11:30 Nieuwerkerk 2 FC Oudewater 2
23 apr 12:00 VVOR 2 Be Fair 2
23 apr 13:00 Alexandria'66 2 SCH'44 2
23 apr 14:15 ARC 3 Soccer Boys 2
23 apr 14:30 Jodan Boys, de 3 Nieuwkoop 2
23 apr 14:30 RVVH 3 Zwervers, IJVV de 2
14 mei 11:00 Be Fair 2 RVVH 3
14 mei 11:30 FC Oudewater 2 Jodan Boys, de 3
14 mei 11:30 Zwervers, IJVV de 2 Nieuwerkerk 2
14 mei 12:00 Nieuwkoop 2 ARC 3
14 mei 12:15 SCH'44 2 Soccer Boys 2
14 mei 13:00 Alexandria'66 2 VVOR 2
21 mei 11:30 Nieuwerkerk 2 Be Fair 2
21 mei 12:00 Soccer Boys 2 Zwervers, IJVV de 2
21 mei 12:00 VVOR 2 FC Oudewater 2
21 mei 14:15 ARC 3 Alexandria'66 2
21 mei 14:30 Jodan Boys, de 3 SCH'44 2
21 mei 14:30 RVVH 3 Nieuwkoop 2
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!